پایگاه اطلاع رسانی مددکاران اجتماعی ایران

اخبار دانشگاهی | انتصاب دکتر سید محمد امیری محمدآبادی به عنوان سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان و واحد اصفهان (خوراسگان)

خوراسگاندکتر سیدمحمد امیری محمدآبادی به عنوان سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان و واحد اصفهان (خوراسگان) منصوب شد.

به گزارش وبسایت تخصصی مددکاری اجتماعی ۲۰۱۵ به نقل از آنا، دکتر حمید میرزاده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در حکمی امیری را به عنوان سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان و واحد اصفهان (خوراسگان) منصوب کرد.

در حکم میرزاده خطاب به امیری آمده است: نظر به مراتب تعهد، تخصص و تجربه جناب عالی به موجب این حکم به عنوان سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان (خوراسگان) و دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان منصوب می شوید.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در این حکم تاکید کرده است: بدیهی است همه واحدها و مراکز آموزشی استان اصفهان نیز زیر نظر جناب عالی اداره خواهد شد. امید است با توکل به خداوند متعال با صداقت کاری، امانت داری و قانونمندی در انجام امور محوله موفق باشید.

به گزارش آنا، دکتر احمدعلی فروغی ابری رئیس پیشین دانشگاه آزاد اسلامی اصفهان (خوراسگان) بعد از حدود سه دهه، خرداد امسال از سمت خود استعفا کرده و دکتر پیام نجفی از سوی رئیس دانشگاه آزاداسلامی سرپرستی واحد اصفهان را تاکنون عهده دار بود.

امیری پیش از به مدت ۱۷ سال ریاست واحد نجف آباد را عهده دار بود.

مراسم معارفه وی به عنوان سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان و واحد اصفهان (خوراسگان) روز سه‌شنبه با حضور دکتر طه هاشمی معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی وجمعی از مسئولان استان برگزار می شود.

مجله اینترنتی مددکاری اجتماعی ایران
دکمه بازگشت به بالا