استان اصفهانمددکاری اجتماعی Social Work

افتتاح 8 کلینیک مددکاری اجتماعیِ حقوق شهروندی در استان اصفهان

همایشدر امتداد مسیر تأسیس و راه اندازی کلینیک های مددکاری اجتماعیِ حقوق شهروندی که پیرو تفاهم نامه منعقد شده فی مابین معاونت امور بین الملل وزارت دادگستری با کانون کلینیک های مددکاری اجتماعی در اقصی نقاط کشور در دست اقدام می باشد، در مورخ 12 مردادماه سال جاری و مقارن با برپایی همایش بزرگ مددکاری اجتماعی و حقوق شهروندی در اصفهان، تعداد 8 کلینیک جدید در این استان پا به این عرصه مهم آموزش حقوق اجتماعی خواهند نهاد.

به گزارش وبسایت تخصصی مددکاری اجتماعی 2015؛ استان اصفهان بعنوان سومین استانی است که در مسیر آموزش حقوق شهروندی از طریق مراکز مددکاری اجتماعی فعال خواهد شد و تا پیش از این استانهای البرز و آذربایجان غربی مجموعاً با فعالسازی 9 کلینیک حقوق شهروندی آغازگر این راه بوده اند که کلیه مراحل و فرایند کارها در همین خصوص، با همکاری، همفکری و هدایت مدیر کل دفتر توانمندی خانواده و زنان بهزیستی کشور در حال انجام است.

قابل به ذکر است در مورخ 14 مرداد نیز افتتاح کلینیکهای شهروندی بجنورد (مرکز خراسان شمالی) با حضور دکتر عباسی (معاون وزیر دادگستری) و دیگر مسولین استانی صورت خواهد پذیرفت.

منبع: روابط عمومی کانون سراسری مراکز مددکاری اجتماعی کشور

 

تیم مدیریت داخلی وبسایت

با مجله اینترنتی مددکاری اجتماعی، جدیدترین مقالات و پژوهش های مددکاری اجتماعی، تاب آوری و کوچینگ را بطور رایگان دریافت نمایید. www.socialwork2015.ir

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا