باشگاه تاب آوری Resilience Clubتاب آوریترانه تاب آوریتیم تخصصی تاب آوری خانواده

ترانه تاب آوری؛ پویش قلمداران تاب آوری کشور

باشگاه تاب آوری؛ انعکاس دهنده فعالیتها و اقدامات تخصصی کارگروه تاب آوری در رسانه مددکاری اجتماعی ایرانیان

ترانه تاب آوری؛ پویش قلمداران تاب آوری کشور

به منظور معرفی هر چه بیشتر و بهتر پدیدآورندگان اثر در حوزه تاب آوری کشور پویشی تحت عنوان “ترانه تاب آوری” برگزار خواهد شد.

باشگاه تاب آوری: محمدرضا مقدسی مدیر و موسس خانه تاب آوری طی گفتگویی با پایگاه اطلاع رسانی مددکاران اجتماعی ایران با اعلام این خبر گفت: به یاری و مهر پروردگار طی یک فعالیت ترویجی در سلسله نشست های مجازی خانه تاب اوری، تیم تخصصی تاب آوری در انجمن ازدواج و خانواده کشور و مجموعه رسانه های تخصصی مددکاری اجتماعی ایرانیان برای نخستین بار جشنواره پدیدآورندگان کتابهای تاب آوری را تحت عنوان ترانه تاب آوری، پویش قلمداران تاب آوری کشور برگزار میکند.

مدیریت تیم تخصصی تاب آوری در انجمن ازدواج و خانواده کشور در ادامه اضافه کرد: این جشنواره مجازی با هدف گسترش ارتباطات و هم افزایی در جامعه نویسندگان و مترجمین حوزه تاب آوری و هم چنین معرفی آثار صورت میگیرد.

مقدسی همچنین به خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی مددکاران اجتماعی اظهار داشت: به مهر پروردگار نخستین گفتگوی ما از سلسله نشست های “ترانه تاب آوری” در اولین شب از آخرین پاییز سده انجام خواهد گرفت.

تیم مدیریت داخلی وبسایت

با مجله اینترنتی مددکاری اجتماعی، جدیدترین مقالات و پژوهش های مددکاری اجتماعی، تاب آوری و کوچینگ را بطور رایگان دریافت نمایید. www.socialwork2015.ir

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا