پایگاه اطلاع رسانی مددکاران اجتماعی ایران

آیین نکوداشت دکتر حسین فکرآزاد به مناسبت روز جهانی مددکاری اجتماعی برگزار می‌شود

رییس انجمن مددکاران اجتماعی ایران از برگزاری آیین نکوداشت «استاد دکتر حسین فکرآزاد» خبر داد.

به گزارش مجله اینترنتی مددکاری اجتماعی ایران؛ سید حسن موسوی چلک گفت: به مناسبت روز جهانی مددکاری اجتماعی و به منظور قدردانی از ۴۰سال تلاش‌های ارزنده علمی، آموزشی و اجرایی دکتر حسین فکرآزاد از پیشکسوتان مددکاری اجتماعی در ایران و عضو هیئت علمی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، انجمن مددکاران اجتماعی ایران با همکاری بهزیستی استان تهران، آیین نکوداشت پیشکسوتان مددکاری اجتماعی و سلامت اجتماعی ایران را روز دوشنبه نهم اسفند ماه سال ۱۳۹۵ برگزار خواهد شد.
وی در ادامه افزود: این برنامه پنجمین مراسم نکوداشت از مجموعه آیین های تکریم پیشگامان مددکاری و سلامت اجتماعی است که در آستانه روز جهانی مددکاری اجتماعی برگزار خواهد شد.
موسوی چلک با اشاره به سوابق ارزنده دکتر حسین فکرآزاد در حوزه مددکاری اجتماعی و کودکان گفت: دکتر حسین فکرآزاد یکی از اساتید برجسته مددکاری اجتماعی است که طی سالهای دراز فعالیت خود توفیقات زیادی را در حوزه آموزش، پژوهش و اجرا کسب کرده است و سالیان متمادی در سازمان بهزیستی کشور به عنوان مسول، کارشناس و مشاور همکاری داشته است. ایشان یکی از کسانی بودند که در نامگذاری روز جهانی کودک درایران تلاش وافری کردند. نام وی در حوزه مددکاری اجتماعی وکودکان برای همه آشناست. سال ها مسئولیت گروه مددکاری اجتماعی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی را عهده دار بودند و کتاب های مختلفی در این حوزه تالیف کردند. حضور در حوادث طبیعی و غیر طبیعی و به روز رسانی اطلاعات خود در این حوزه‌ها از ایشان استادی زبده ساخت.
رییس انجمن مددکاران اجتماعی ایران در ادامه با بیان آنکه  این مراسم با اهداف مختلفی برگزارمی شود عنوان کرد: یکی از این اهداف تکریم کسانی است که در عرصه تعلیم و تعلم نقش سازنده داشتند و علاقمند هستیم این تکریم هنگام حیات شان صورت گیرد ؛ هم چنین آنکه علاقمندیم این نوع مراسم ها را برای سایر اساتید مددکاری اجتماعی و حوزه سلامت اجتماعی نیز برگزار کنیم.

این مراسم نکوداشت دوشنبه نهم اسفندماه سال جاری از ساعت ۱۴ تا ۱۷ در سالن اجتماعات بهزیستی استان تهران واقع در خیابان ولیعصر (عج)، بالاتر از میرداماد، ابتدای ظفر (نبش کوچه فرزان غربی) برگزار خواهد شد.

منبع: ایسنا

مجله اینترنتی مددکاری اجتماعی ایران

تیم مدیریت داخلی وبسایت

با مجله اینترنتی مددکاری اجتماعی، جدیدترین مقالات و پژوهش های مددکاری اجتماعی، تاب آوری و کوچینگ را بطور رایگان دریافت نمایید. www.socialwork2015.ir
دکمه بازگشت به بالا