پایگاه اطلاع رسانی مددکاران اجتماعی ایران

تجلیل از خانم فاطمه دانشور بعنوان یکی از رهبران برتر کارآفرین کشور

به نقل از پایگاه اطلاع رسانی مددکاران اجتماعی ایران، چهارمین جشنواره رهبران کارآفرین اول اسفندماه ۱۳۹۵ ساعت ۱۵ الی ۱۹ در تالار علامه امینی دانشگاه تهران با حضور رهبران کارآفرین اقتصادی و اجتماعی بین المللی برگزار شد.
مدعوین این جشنواره، کلیه صاحبان کسب و کار، کارآفرینان، مخترعین و افراد حقیقی بوده اند که با اجرای ایده های اجتماعی- اقتصادی خود، ارزش های اجتماعی- اقتصادی در کشور را ارتقا بخشیدند و یا در عرصه های بین المللی ایجاد نمودند.

قابل به ذکر است شاخص های ارزیابی فرهیختگان و رهبران کارآفرین در این جشنواره بر مبنای آیتم های ذیل بوده است:

نوآوری: (شامل اختراعات؛ انواع فعالیت های نوآورانه در جهت راه اندازی و توسعه کسب و کار و ابداع و به کارگیری فناوری های نوین دانش بنیان؛ نوآوری در فرایندهای تولید یا ارائه خدمت و …)
تولید محصولات یا ارائه خدمات جدید
اشتغال زایی: تعداد شاغلان بیمه شده و کارکنان دارای مهارت های فنی، انسانی و …
صادرات محصول یا خدمت
خطرپذیری: شامل ورود به حوزه های جدید کسب و کار مانند بازارهای جدید
آینده ­نگری: (شامل: تهیه و تنظیم طرح کسب و کار، برنامه استراتژیک، انواع برنامه­ های توسعه منابع انسانی و مالی، بهینه ­سازی مصرف انرژی و …)
بهره ­وری و توسعه­ ی منابع انسانی: (شامل: بهره ­گیری از شرکت­های مشاوره­ بهبود بهره­ وری، پرورش و توانمندسازی منابع انسانی، استقرار نظام­ های نوین مدیریتی و …)
پذیرش مسئولیت اجتماعی و حمایت از محرومان: (دغدغه ­ها و دستاوردهای اجتماعی و اخلاقی کارآفرین)
خدمات علمی و فرهنگی: (تحصیلات رسمی، آثار علمی و فرهنگی انتشار یافته، شرکت در دوره­ های آموزشی-کاربردی، مشارکت در طرح­های علمی، آموزشی و ترویجی و خیریه )

در این دوره اعطای نشان عالی رهبران کارآفرین به سرکار خانم فاطمه دانشور عضو محترم شورای اسلامی شهر تهران و مدیر موسسه خیریه مهرآفرین و کارآفرین نمونه در بخش صنعت و خدمات اجتماعی صورت پذیرفت. شایان ذکر است دریافت این نشان بعنوان جوانترین کارآفرین زن بیش از بُعد فعالیتهای اجتماعی و کارآفرینی ایشان به چشم می آید و قابل تحسین می باشد.

وبسایت مددکاران اجتماعی ایرانیان نیز به نوبه خود، این افتخار آفرینیِ ارزشمند را به این بانوی نیکوکار فرهیخته تبریک عرض می نماید.

مجله اینترنتی مددکاری اجتماعی ایران

تیم مدیریت داخلی وبسایت

با مجله اینترنتی مددکاری اجتماعی، جدیدترین مقالات و پژوهش های مددکاری اجتماعی، تاب آوری و کوچینگ را بطور رایگان دریافت نمایید. www.socialwork2015.ir
دکمه بازگشت به بالا