با هدف حمایت اجتماعی از بیماران مبتلا به سرطان پستان، ضیافت افطاری باشکوهی در تهران برگزار گردید

با هدف حمایت اجتماعی ار بیماران مبتلا به سرطان پستان ضیافت افطاری با شکوهی در تهران برگزار گردید

حمایت اجتماعی از مبتلایان به سرطان: دکتر افسانه اقبال نیا (نماینده جمعیت داوطلب مبارزه با سرطان پستان و رئیس سازمان زنان و عضو شورای مرکزی و برنامه ریزی حزب اسلامی کار) ضمن اعلام این خبر به مجله اینترنتی مددکاران اجتماعی ایران، تمامی فعالان، دغدغه مندان و تشکلهای مدنی حوزه زنان را ، اعم از سازمانهای دولتی و غیر دولتی را به مساعدت و همکاری همه جانبه با وزارت بهداشت فرا خواند.

حمایت اجتماعی از مبتلایان به سرطان

دکتر افسانه اقبال نیا با تأکید بر نقش حمایت اجتماعی در روند درمان و بهبودی بیماران مبتلا به سرطان پستان، بر آموزش و آگاهی و همچنین پیشگیری و غربالگری اشاره نموده و از برگزاری چندین مراسم مشابه در برخی از استانهای کشور نیز خبر دادند.

وی در ادامه افزود: ما موفق شدیم موجی از توجهات و حساسیست های جدید را برای حمایت اجتماعی و اصلاح سبک زندگی و توسعه مدیریت پیشگیری ایجاد نماییم.

و در این امر مهم به حمد الهی عده ای از پزشکان طراز اول کشور در رده های تخصص و فوق تخصص همراه و همگام ما بوده اند که جای قدردانی و تشکر ویژه از این حمایت با ارزش را در هر وقت و در هر مکان وظیفه مسلم خود میدانیم.

بر اساس روال همه ساله ای این سفره احسان دور از هرگونه تشریفات و تجملات، به ساده ترین شکل ممکن گسترده و از مدعوین و رهگذران پذیرایی بعمل آورده شد. مشارکت برادران و خواهران اهل سنت و هم چنین سایر هموطنان عزیزمان از اقلیت های دینی در این مراسم افطاری جای توجه ویژه دارد.

در مراسم امسال نیز حضور اعضاء هیأت علمی دانشگاهها، فرهیختگان، هنرمندان و نویسندگان و مترجمین عزیز کشورمان قابل ذکر است.

 

مجله اینترنتی مددکاری اجتماعی ایران
دکمه بازگشت به بالا