خانه تاب آوری ایرانیان، اولین سامانه اینترنتی تاب آوری کشور

اولین سامانه اینترنتی تاب آوری کشور: بدینوسیله ضمن سپاس از همه عزیزانی که به اشکال و عناوین مختلف، عملکرد رسانه ای خانه تاب آوری و باشگاه تاب آوری ایرانیان را پوشش خبری داده اند، در این مطلب کوتاه صرفاً با هدف قدردانیِ بسیار ناچیز از این عزیزان و نیز حفظ و ثبت مستنداتِ اقدامات صورت گرفته در این خصوص، بصورت گزینشی از هر رسانهٔ دوست، تعدادی از تیتر عناوین مطالب مربوطه منتشر می گردد.

اولین سامانه اینترنتی تاب آوری کشور

شایان ذکر است مسلما موارد مربوط به حمایت رسانه ایِ صورت گرفته از خانه تاب آوری و باشگاه تاب آوری ایرانیان بسیار بیشتر از موارد ذیل می باشند و انشاالله این مطلب به مرور تکمیل و به تناوب بروزرسانی می گردد.

در مورد خانه تاب آوری ایرانیان بیشتر بدانید:

بسیار کوتاه از اقدامات خانه تاب آوری ایرانیان

یکی از اقدامات بی بدیل و منحصر به فرد خانه تاب آوری ایرانیان، جمع آوری و چاپ محتواهای  تولید شده توسط این نهاد در قالب کتاب خانه تاب آوری است. این کتاب با موضوع تاب آوری ششمین کتاب چاپ شده این نهاد خواهد بود. از این جهت که سلامت روان یکی از مهمترین اهداف خانه تاب آوری ایرانیان است. بنابراین با توجه به گستره ی وسیع موضوع تاب آوری تولید و چاپ کتاب به شکل جامع تری به پوشش موضوعات اساسی و محوری حوزه  تاب آوری کمک خواهد کرد. این کتاب در پاییز ۱۴۰۱ به چاپ خواهد رسید. کتاب خانه تاب آوری شامل مطالب سال های ۱۴۰۰ تا پاییز ۱۴۰۱ در  حوزه تاب آوری است که  در پایگاه های سلامت نیوز، باشگاه تاب آوری ایرانیان و مجله اینترنتی مددکاری اجتماعی ایران قرار گرفته است.

مدیر و موسس خانه تاب آوری ایرانیان آقای جواد طلسچی یکتا (با رزومه کوتاه: مددکار اجتماعی، دکتری مدیریت راهبردی و سازمانی کوچینگ و مدیر ارزش آفرین کشور در جشنواره ملی آرمان برتر در سال ۱۳۹۷) می باشند.

مجموعه رسانه های مددکاری اجتماعی ایرانیان
مجموعه رسانه های مددکاری اجتماعی ایرانیان

مجله اینترنتی مددکاری اجتماعی ایران
دکمه بازگشت به بالا