اخبار اجتماعی ایران

دکتر محسنی بندپی، تسلط گسترده بر موضوعات و مسائل اجتماعی و سیاسی را از ویژگی های بارز آیت الله هاشمی رفسنجانی عنوان کرد

رییس سازمان بهزیستی، تسلط گسترده بر موضوعات و مسائل اجتماعی و سیاسی را از ویژگی های بارز آیت الله هاشمی رفسنجانی دانست.

به گزارش مجله اینترنتی مددکاری اجتماعی ایران؛ به نقل از ایرنا، محسن بند پی روز سه شنبه در حاشیه مراسم تشییع پیکر آیت الله هاشمی رفسنجانی به خبرنگار ایرنا گفت: ‌آیت الله هاشمی رفسنجانی هسته انقلاب بودند و پیش از انقلاب نیز تاثیر بسیاری در وقوع انقلاب داشت که این نشات گرفته از شناخت عمیق وی از مسائل دارد.
وی مبارزه با رژیم شاهنشاهی و همراهی امام خمینی(‌ره)‌ را از دیگر ویژگی های آیت الله هاشمی رفسنجانی نام برد و افزود: آیت الله هاشمی رفسنجانی در آگاهی دهی به آحاد مردم پس از انقلاب در مسندهایی که قرار داشت از جمله جانشینی فرمانده کل قوا، رییس جمهوری و رییس تشخیص مصلحت نظام نقش بسزایی داشت.
وی موضوع بیمه همگانی(بیمه سلامت)‌ را از استراتژی های وی برای رفع محرومیت زدایی و عدالت در بین آحاد مردم دانست.
مراسم تشییع پیکر رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام از نخستین ساعات بامداد سه شنبه در دانشگاه تهران آغاز شده، با اقامه نماز توسط رهبر معظم انقلاب بر پیکر آیت‌الله هاشمی رفسنجانی ادامه یافته و با مراسم تشییع و تدفین در حرم امام خمینی(ره) به پایان می‌رسد.
آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی رییس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام یکشنبه شب در سن 82 سالگی بر اثر عارضه قلبی در تهران دعوت حق را لبیک گفت و به ملکوت اعلی پیوست.

تیم مدیریت داخلی وبسایت

با مجله اینترنتی مددکاری اجتماعی، جدیدترین مقالات و پژوهش های مددکاری اجتماعی، تاب آوری و کوچینگ را بطور رایگان دریافت نمایید. www.socialwork2015.ir

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا