مدیرکل بهزیستی کرمانشاه: سیاست‌های منسجمی در اجرای مددکاری اجتماعی وجود ندارد

مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه به عدم وجود سیاست‌های منسجمی در اجرای مددکاری اجتماعی اشاره کرد و گفت: مطالب باید به‌صورت تخصصی‌ در اختیار مسؤولان استانی قرار گیرد تا با در دست داشتن شواهد عینی، سیاست‌‌گذار کار آن‌ها را به صورت ملموس ببیند.

به گزارش مجله اینترنتی مددکاری اجتماعی به نقل از خبرگزاری فارس از کرمانشاه، به مناسبت روز جهانی مددکاری مجموعه یادداشت‌ها و مقالات مددکاران که از پاییز ۹۴ تا پاییز ۹۵ گردآوری شده بود در قالب کتاب«پایگاه اطلاع‌رسانی مددکاران اجتماعی ایران» به مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه اهدا شد.

مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه به عدم وجود سیاست‌های منسجمی در اجرای مددکاری اجتماعی اشاره کرد و اظهار داشت: خود ما به نوعی بخشی از دولت و دستگاه تخصصی هستیم، گاهی اوقات با نداشتن پشتوانه کافی نمی‌توانیم موضوعات را برای استاندار و نمایندگان مجلس شورای اسلامی درست جا بیندازیم.

امید قادری تصریح کرد: مطالب باید به صورت تخصصی‌ در اختیار مسؤولان استانی قرار گیرد تا با در دست داشتن شواهد عینی، سیاست‌‌گذار کار آن‌ها را به صورت ملموس ببیند.

محمدرضا مقدسی، مدرس دانشگاه با داشتن ۱۴ عنوان در کتاب پایگاه اطلا‌ع‌رسانی مددکاران اجتماعی ایران، گفت: پرشماره‌ترین یاد‌داشت‌ها و مقالات منتشر شده در این کتاب مربوط به مددکاران استان کرمانشاه است.

مجله اینترنتی مددکاری اجتماعی ایران
دکمه بازگشت به بالا