استان گیلان

نشست صمیمانه معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده با جمعی از بانوان توانمند و کارآفرین گیلانی

معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده: دوشنبه ۱۴ بهمن ۹۸ استان گیلان، پذیرای خانم دکتر ابتکار معاون رئیس جمهور در امور بانوان و خانواده بود.

بهزیستی استان گیلان ضمن راه اندازی نمایشگاه توانمندیهای زنان کارآفرین در زمینه های هنری، صنایع دستی، آشپزی و خدمات مشاوره‌ای با دعوت از ایشان، زمینه گفتگویی صمیمانه با حضور زنان توانمند و کارآفرین استان را فراهم آورد و نماینده انجمن مددکاران اجتماعی شعبه گیلان خانم راد نیز به دعوت بهزیستی و مدیر کل امور بانوان استانداری در این نشست حضور داشت. خانم راد در فرصت به دست آمده ضمن تشریح موقعیت اقتصادی – اجتماعی زنان گیلانی و پرداختن به خدمات تخصصی و منحصر به فرد بهزیستی جهت زنان سرپرست خانوار و خانواده های در معرض آسیب خواستار توجه ویژه معاون محترم ریاست جمهوری با حمایت مادی و معنوی از طرح ها و برنامه‌های اجتماع محور و برنامه ها در راستای امر توان افزایی زنان گردید.

شایان ذکر است خانم دکتر ابتکار ضمن ابراز خرسندی از حضور در استان گیلان و تشویق زنان فرهیخته و توانمند گیلانی مهمترین برنامه دفتر امور بانوان ریاست جمهوری را موارد زیر برشمرد:

– ارتقاء تاب آوری اجتماعی – گفتگوی ملی خانواده در راستای تحکیم بنیان خانواده – توان افزایی و مهارت افزایی خانواده ها – حمایت از طرح‌های منجر به ایجاد شغل برای مددجویان در قالب کارگاه های آموزشی و نهایتاً ارسال طرح ها و پروژه های پیشنهادی از طریق پرتال به نهاد ریاست جمهوری.

شایان ذکر است برنامه بازدید از نمایشگاه با حضور مدیر کل بهزیستی دکتر نحوی نژاد، خانم تنهایی معاون توسعه استانداری، خانم یعقوب نژاد مدیر کل امور بانوان استانداری و جمعی از مسئولین استانی صورت پذیرفت و با استقبال گرم و تحسین برانگیز سرکار خانم دکتر ابتکار مواجه گردید.

تیم مدیریت داخلی وبسایت

با مجله اینترنتی مددکاری اجتماعی، جدیدترین مقالات و پژوهش های مددکاری اجتماعی، تاب آوری و کوچینگ را بطور رایگان دریافت نمایید. www.socialwork2015.ir

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا