اخبار استانی مددکاری اجتماعیاستان خوزستانهمایشات و کنفرانسها

گزارش همایش گرامیداشت روز ملّی مددکاری اجتماعی در استان خوزستان

جشن گراميداشت روز مددكاری اجتماعی در استان خوزستان به همت سازمان بهزيستی استان و خانم طیبه جعفری مدیریت كلينيك مددكارى اجتماعى نويد زندگی در اهواز برگزار گرديد.

به گزارش مجله اینترنتی مددکاری اجتماعی؛ اين مراسم با خوش آمدگويی آقای عباسي معاونت اجتماعی استان و سخنرانی دكتر صديق مدير كل سازمان بهزيستی استان، معاون سياسی استانداری استان و مشاور امور زنان استانداری و آقای مهدی فلاحی به نمايندگی از جامعه مددكاران اجتماعی ادامه پيدا كرد.
قابل به ذکر است در ادامه این مراسم آقای فلاحی با محوريت توسعه پايدار با تأكيد بر نهاد خانواده به ايراد سخنرانی پرداخت. بخش اول سخنرانی وی با شعری مرتبط از فردوسی و بخش دوم به تحليل سياست های اجتماعی كشور و ارتباط تنگاتنگ پايداری نهاد خانواده و سياست های احتماعی پرداخته شد.

شایان ذکر است مهدی فلاحی با بيان اين مهم كه كشور بايد از مديريت مهندسی و كالبدی به مديريت اجتماعی و فرهنگی با بهره گيری از تخصص مددكاران اجتماعی بپردازد به سخنان خود پايان داد.

در اين مراسم از مددكاران اجتماعی برتر استان خوزستان با اهداء لوح تقدیر تجلیل شد.

تیم مدیریت داخلی وبسایت

با مجله اینترنتی مددکاری اجتماعی، جدیدترین مقالات و پژوهش های مددکاری اجتماعی، تاب آوری و کوچینگ را بطور رایگان دریافت نمایید. www.socialwork2015.ir

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا