وبسایت انجمن مددکاران اجتماعی ایران | قسمت اول از پروژه معرفی وبسایتهای مددکاری اجتماعی ایران

در بخش اول از پروژه رسانه ایِ معرفی وبسایتها و پایگاههای اینترنتیِ تخصصی و فعال در حوزه مددکاری اجتماعی ایران، به معرفی و تشریح بخشهای کلی وبسایت انجمن مددکاران اجتماعی ایران می پردازیم. قابل به ذکر است این پروژه مجموعاً در بیست قسمت مختلف تهیه و گردآوری شده است که بصورت هفتگی و در قالب “هر هفته معرفیِ یک وبسایت مددکاری اجتماعی” صورت خواهد پذیرفت.

وبسایت انجمن مددکاران اجتماعی ایران که از سال ۱۳۹۰ فعالیت خود را به شکل رسمی آغاز نموده است، در واقع تنها پایگاه اینترنتی رسمی انجمن مددکاران اجتماعی ایران می باشد که کلیه اخبار و اطلاعیه های این تشکل صنفی، بطور رسمی از طریق این منبع اینترنتی اطلاع رسانی می گردد.

قابل به ذکر است بخشهای متنوع این وبسایت که تحت عنوان پایگاه اطلاع رسانی انجمن مددکاران اجتماعی ایران نمایه می شود شامل: بخشهای مختلف خبری، معرفی کارگروههای تخصصیِ انجمن، اطلاعیه های همایشات و نیز گالری جامع تصاویر مرتبط با همایشات و کنفرانسهای مربوط به انجمن مددکاران اجتماعی ایران می باشد.

از دیگر بخش های این وبسایت، بخش مربوط به نظرسنجی های انجمن مددکاران اجتماعی ایران می باشد که همواره برحسب اولویت های موضوعی و تشخیصی این تشکل صنفی فعال بوده و از طریق این پایگاه اینترنتی اطلاع رسانی های مربوطه صورت می پذیرد.

بخش عضوگیری آنلاین انجمن مددکاران اجتماعی ایران از طریق این پایگاه اینترنتی برقرار بوده و مددکاران اجتماعی اعم از دانشجویان، دانش آموختگان و فارغ التحصیلان این رشته، اساتید و فعالان حوزه مددکاری می توانند جهت عضویت از طریق همین وبسایت اقدام نمایند.

از بخشهای مهم و درخور اهمیت این پایگاه اینترنتی، بخش اخبار استانهاست که از طریق یک پلاگین نقشه خبری مدیریت و بروزرسانی می شود، در واقع منعکس کننده اخبار و اطلاعات شعب استانیِ انجمن مددکاران اجتماعی ایران می باشد و از این طریق می شود از کلیه تحرکات و فعالیتهای اجتماع محور استانهای دارای انجمن مطلع شد.

و نهایتاً بخش پایانی این پایگاه اینترنتی (فوتر وبسایت) شامل قسمتهای اطلاع رسانی گاهنامه الکترونیکی، بروزرسانی پوسترهای سالانه روز جهانی مددکاری اجتماعی به زبان فارسی و همچنین تبلیغات پروژه های اختصاصی انجمن می شود.

پایگاه اطلاع رسانی انجمن مددکاران اجتماعی ایران با نشانی اینترنتی www.socialwork.ir فعال و در دسترس می باشد.

تهیه و گردآوری: مجله اینترنتی مددکاری اجتماعی ایران

مجله اینترنتی مددکاری اجتماعی ایران
دکمه بازگشت به بالا