وبسایت پُرتال تخصصی مددکاری اجتماعی ایران | قسمت دوم از پروژه معرفی وبسایتهای مددکاری اجتماعی ایران

در بخش دوم از پروژه رسانه ایِ معرفی وبسایتها و پایگاههای اینترنتیِ تخصصی و فعال در حوزه مددکاری اجتماعی ایران، به معرفی و تشریح بخشهای کلی وبسایت پُرتال تخصصی مددکاری اجتماعی ایران می پردازیم. قابل به ذکر است این پروژه مجموعاً در بیست قسمت مختلف تهیه و گردآوری شده است که بصورت هفتگی و در قالب “هر هفته معرفیِ یک وبسایت مددکاری اجتماعی” صورت خواهد پذیرفت.

وبسایت پُرتال تخصصی مددکاری اجتماعی ایران در سال ۱۳۹۳ به همت دکتر محمد حسین جوادی تأسیس و راه اندازی شد.

اولین پُرتال تخصصی مددکاری اجتماعی ایران یک سایت علمی، آموزشی و دانشگاهی است که پیرامون مباحث مرتبط با مددکاری اجتماعی حرکت کرده و از معدود وبسایت های مددکاری اجتماعی است که با محوریت دسته بندی های موضوعیِ مشخص و در چهارچوبی معیّن حرکت می کند.

محوریت موضوعیِ پُرتال تخصصی مددکاری اجتماعی شامل بخشهای مشخص با عناوین ۱- جوانان و فعالیت های بشر دوستانه ۲-رشد و تکامل یکپارچه کودکان ۳-مداخلات روانی و اجتماعی در حوادث و سوانح ۴-پیشگیری از آسیب های اجتماعی می شود که بصورت منظم و پیوسته مطالب مربوطه در قالب دسته های موضوعی مربوطه بروزرسانی می گردند.

قابل به ذکر است در کنار حرکت در چهارچوب دسته بندی های موضوعیِ اصلی و اولیه، اخبار همایشات و کنفرانسها و مجموعاً پررنگ ترین اخبار عمومی حوزه مددکاری اجتماعی نیز در بخش مشخصی از این وبسایت تحت عنوان اخبار مددکاری اجتماعی ایران وجود دارد.

قابل به ذکر است پرتال تخصصی مددکاری اجتماعی ایران، در حال حاضر تنها وبسایت مددکاری اجتماعی ایران است که ضمن عضو پذیری آنلاین، برای کاربران سایت خبرنامه ای حاوی جدیدترین بروزرسانی های پرتال را ارسال می کند و این وجه تمایز این وبسایت با سایر پایگاههای تخصصی این حوزه می باشد.


مدیریت وبسایت پُرتال تخصصی مددکاری اجتماعی دکتر سید محمد حسین جوادی است و این وبسایت با نشانی اینترنتی www.madadkar.org در دسترس می باشد.

شایان ذکر است اخیراً آخرین اخبار و اطلاعات این پایگاه اینترنتی، از کانال رسمی پُرتال تخصصی مددکاری اجتماعی در تلگرام نیز بطور همزمان با بروزرسانی های سایت مذکور اطلاع رسانی می گردد.

تهیه و گردآوری: مجله اینترنتی مددکاری اجتماعی ایران

مجله اینترنتی مددکاری اجتماعی ایران
دکمه بازگشت به بالا