اخبار مددکاری اجتماعی ایران

کارورزی رشته های فیزیوتراپی و مددکاری اجتماعی، از رشد معنی داری برخوردار شده است

کارورزی رشته های فیزیوتراپی و مددکاری اجتماعی، از رشد معنی داری برخوردار شده است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مددکاران اجتماعی ایران به نقل از وبسایت دانشگاه علوم بهزیستی و توان بخشی تهران؛ در جلسه مسئولان گروههای آموزشی و پژوهشی که در روز دوشنبه مورخ ۱۳ دی ماه ۹۵ برگزار گردید، دکتر “سیامک طهماسبی” رئیس EDC با ارائه گزارشی از چگونگی برگزاری دوره های کارورزی در رشته ها و توسط گروههای مختلف آموزشی گفت که با ارزیابی پنج دوره کارورزی در گروههای مختلف، رشته های فیزیوتراپی و مددکاری اجتماعی از رشد خوبی برخوردار شده اند و بازخوردها منجر به افزایش شده است.

وی به مدیران گروههای آموزشی تأکید کرد که اساتید براساس طرح درس عمل کنند و ارزیابی کیفی را مدنظر داشته و در کارورزی ها مورد نظر قرار بدهند.

دکتر طهماسبی، درخواست دانشجویان مبنی بر انجام کارهای تیمی و گروهی و مدیریت آن توسط اساتید را به مدیران گروههای آموزشی منتقل کرد.

وی با اشاره به نتیجه خوب ارزشیابی ارزیابان وزارت بهداشت در فرآیند اعتباربخشی، افزود: دانشگاه علوم بهزیستی در زمینه کاربردی کردن طرح های پژوهشی در آموزش و همچنین ارزشیابی های میان دوره، مورد توجه ویژه ارزیابان قرار گرفت.

تیم مدیریت داخلی وبسایت

با مجله اینترنتی مددکاری اجتماعی، جدیدترین مقالات و پژوهش های مددکاری اجتماعی، تاب آوری و کوچینگ را بطور رایگان دریافت نمایید. www.socialwork2015.ir

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا