اخبار استانی مددکاری اجتماعیاخبار سازمان بهزیستیاخبار مددکاری اجتماعی ایراناستان گیلان

کارگاه دو روزه مددکاری اجتماعی، توانمندسازی و ارتباط حرفه ای موثر در بهزیستی گیلان برگزار شد

صبح روز چهاردهم آذر ماه، کارگاه دو روزه آموزش تخصصی مددکاران اجتماعی برای تعداد ۳۰ نفر از مددکاران فعال در بخشهای دولتی و غیردولتی در سالن اجتماعات خزائلی بهزیستی استان گیلان برگزار گردید.

این کارگاه آموزشی از دوره های آموزشی مصوب پیشنهادی واحد آموزش اداره کل بهزیستی استان با همت اداره پذیرش و هماهنگی بهزیستی گیلان برگزار گردید.

گفتنی است در کارگاه دو روزه مددکاری اجتماعی، توانمندسازی و ارتباط حرفه ای موثر خانم هاله پتکی (سرپرست اداره پذیرش و هماهنگی بهزیستی استان)، خانم سهیلا اکبری (کارشناس امور شهرستانها) و آقای جواد طلسچی یکتا (رئیس کانون مراکز مددکاری اجتماعی گیلان) تدریس این دوره را برعهده دارند.

همچنین در این دوره یک نفر کارشناس از ادارات بهزیستی هر شهرستان از مدعوین این کارگاه آموزشی بوده اند و از اداره بهزیستی شهرستان رشت نیز مسئول اورژانس اجتماعی، مسئول کاهش طلاق شهرستان رشت و کارشناسان خانه امن و جمعی از کارشناسان مسئولان واحدهای مختلف سازمان در این دوره شرکت کردند.

تیم مدیریت داخلی وبسایت

با مجله اینترنتی مددکاری اجتماعی، جدیدترین مقالات و پژوهش های مددکاری اجتماعی، تاب آوری و کوچینگ را بطور رایگان دریافت نمایید. www.socialwork2015.ir

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا