کتاب افزایش تاب آوری در پیچ های نفس گیر زندگی

معرفی کتاب افزایش تاب آوری در پیچ های نفس گیر زندگی

در این مطلب به معرفی کتاب افزایش تاب آوری در پیچ های نفس گیر زندگی می پردازیم. امید است مورد توجه مخاطبین این رسانه واقع گردد.کتاب افزایش تاب آوری در پیچ های نفس گیر زندگی

بر اساس مصوبه اخیر تیم تخصصی رسانه مددکاری اجتماعی ایرانیان مبنی بر معرفی کُتب مددکاری اجتماعی و تاب آوری انتشاریافته در سطح کشور، با هدف ارتقاء سطح آگاهی جامعه مددکاری اجتماعی کشور در حوزه کتاب و کتابخوانی، در این بخش به معرفی کتاب افزایش تاب آوری در پیچ های نفس گیر زندگی خواهیم پرداخت. امید است مورد توجه مخاطبین خوب رسانه مجله اینترنتی مددکاری اجتماعی ایران واقع گردد.

کتاب افزایش تاب آوری در پیچ های نفس گیر زندگی با محوریت موضوعی تاب آوری در چاپ اول در سال ۱۴۰۲ توسط انتشارات سایه سخن منتشر شده است.

قابل به ذکر است نویسنده این کتاب، زهره سپهری شاملو می باشد. این کتاب با تعداد صفحات ۲۰۰ صفحه و با قیمت ۹۳۰,۰۰۰ ریال روانه بازار کتاب شده است و علاقمندان می توانند در عادی ترین حالت ممکن، از طریق سایت ایران کتاب جهت تهیه این کتاب اقدام نمایند.

<strong>قسمت هایی از کتاب افزایش تاب آوری در پیچ های نفس گیر زندگی (لذت متن)</strong>

قسمت هایی از کتاب افزایش تاب آوری در پیچ های نفس گیر زندگی (لذت متن)

انسان به دنبال دست یافتن به اهداف خود است و اگر این اتفاق به شکل مطلوبی رخ ندهد، هیجان های خاص و شدیدی را تجربه می کند؛ هیجان هایی چون خشم، عصبانیت، بی قراری، دست پاچگی و کلافگی. هنگام احساس یک هیجان شدید، همزمان صدایی را در سرمان می شنویم که بی وقفه فریاد می زند: «زود باش کاری بکن!» و اصرار دارد که این کار را با سرعت هر چه بیش تر همین الان انجام دهیم. اگر گذشتۀ خود را مرور کنید، بسیاری از تصمیماتتان که به حسرت و پشیمانی منجر شده اند، تصمیماتی بوده اند که در چنین زمان هایی گرفته اید. در این زمان، در بخشی از مغز ما که به مغز هیجانی معروف است، اتفاقاتی رخ می دهد و ما در کسری از ثانیه اقدام می کنیم و به احتمال زیاد بعد از آن پشیمان می شویم.
<strong>اطلاعات کتابخانه ای کتاب افزایش تاب آوری در پیچ های نفس گیر زندگی</strong>

اطلاعات کتابخانه ای کتاب افزایش تاب آوری در پیچ های نفس گیر زندگی

نویسنده کتاب: زهره سپهری شاملو | شابک : ۹۷۸-۶۰۰۷۱۵۲۷۴۴ | قطع: رقعی | تعداد صفحه: ۲۰۰ | سال انتشار شمسی: ۱۴۰۲ | نوع جلد: شومیز | سری چاپ: ۲

مجله اینترنتی مددکاری اجتماعی ایران
دکمه بازگشت به بالا