کتاب راهنمای مددکاری اجتماعی سلامت

کتاب راهنمای مددکاری اجتماعی سلامت به انضمام راهنمای تهیه کتاب به صورت آنلاین

کتاب راهنمای مددکاری اجتماعی سلامت: در این مطلب به معرفی کتاب راهنمای مددکاری اجتماعی سلامت می پردازیم. امید است مورد توجه مخاطبین این رسانه واقع گردد.
کتاب راهنمای مددکاری اجتماعی سلامت
کتاب راهنمای مددکاری اجتماعی سلامت

کتاب راهنمای مددکاری اجتماعی سلامت

بر اساس مصوبه اخیر تیم تخصصی رسانه مددکاری اجتماعی ایرانیان مبنی بر معرفی کُتب مددکاری اجتماعی و تاب آوری انتشاریافته در سطح کشور، با هدف ارتقاء سطح آگاهی جامعه مددکاری اجتماعی کشور در حوزه کتاب و کتابخوانی، در این بخش به معرفی کتاب راهنمای مددکاری اجتماعی سلامت خواهیم پرداخت. امید است مورد توجه مخاطبین خوب رسانه مجله اینترنتی مددکاری اجتماعی ایران واقع گردد.

کتاب راهنمای مددکاری اجتماعی سلامت با محوریت موضوعی مددکاری اجتماعی در چاپ اول در سال ۱۴۰۰ توسط انتشارات اندیشه احسان منتشر شده است.

قابل به ذکر است نویسنده کتاب سارا گهلرت و مترجمین آن مجموعه ی مترجمان زلیخا عربگری می باشند. این کتاب با تعداد صفحات ۱۰۰۶ صفحه و با قیمت ۷۴۰,۰۰۰ ریال روانه بازار کتاب شده است و علاقمندان می توانند در عادی ترین حالت ممکن، از طریق سایت ایران کتاب جهت تهیه این کتاب اقدام نمایند.

<strong>کوتاه و مختصر درباره نویسنده کتاب</strong>

کوتاه و مختصر درباره نویسنده کتاب

دکتر سارا گهلرت، پس از خدمت به عنوان رئیس کالج مددکاری اجتماعی در دانشگاه کارولینای جنوبی، استاد برجسته بنیاد آموزشی دانشگاه کارولینای جنوبی، به USC می‌آید. دکتر گهلرت قبل از نقل مکان به دانشگاه کارولینای جنوبی، به عنوان استاد تنوع نژادی و قومیتی ای. دزموند لی در دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس (WUSTL) خدمت می کرد، جایی که او رهبر برنامه مشترک پیشگیری بود. و برنامه کنترل مرکز سرطان Siteman، معاون مرکز بین رشته‌ای انرژی و سرطان (TREC)، مدیر برنامه آموزشی برنامه حذف نابرابری‌های سرطان (PECaD) و رئیس مشترک مرکز تحقیقات درگیر جامعه در موسسه WUSTL برای علوم بالینی و ترجمه (یک CTSA).
<strong>کوتاه و مختصر درباره کتاب</strong>

کوتاه و مختصر درباره کتاب

معرفی کتاب راهنمای مددکاری اجتماعی سلامت اثر سارا گهلرت امروزه انواعی از نقش‌های مختلف برای مددکاران اجتماعی تعریف شده است. حیطه‌های فعالیت و فرصت‌های مشارکت و همکاری‌های میان رشته‌‌ای و فرارشته‌‌ای در تاریخچه این حرفه، بی‌نظیر و بی‌سابقه‌‌اند. همچنین در محیط مراقبت بهداشت، ارائه‌کنندگان خدمات که از چندین رشته مختلف گرد هم آمده‌‌اند، نسبت به گذشته تعامل و همکاری نزدیک‌‌تری با یکدیگر دارند. از این رو کتاب راهنمای مددکاری اجتماعی سلامت، با هدف آماده‌ساختن مددکاران اجتماعی برای کار در محیط مراقبت بهداشت تهیه شده است. نکته حائز اهمیت و آنچه که بر غنایی و تعمق محتوایی کتاب می افزاید، دانش تخصصی و تجربه کار مترجمان کتاب حاضر در بیمارستان ها و مراکز درمانی است. مترجمان کتاب این افتخار را دارند که با صبر و حوصله زیادی دید کاربردی و بلندمدت، تجمیع دانش و تجربه و با قلمی رسا، کتابی درخور جایگاه حرفه مددکاری اجتماعی که حامل سفیران سلامت اجتماعی در جامعه هستند، تقدیم خوانندگان عزیز و گرانقدر نمایند. امید است که کتاب حاضر کمکی به ارتقاء سلامت اجتماعی در جامعه و روشن شدن اذهان عمومی نسبت به مسئولیت خطیر و سترگ مددکاران اجتماعی باشد.
<strong>کتاب راهنمای مددکاری اجتماعی سلامت</strong>

کتاب راهنمای مددکاری اجتماعی سلامت

مترجم: مجموعه ی مترجمان زلیخا عربگری | شابک: ۹۷۸-۶۲۲۶۷۱۹۱۰۰ | قطع: وزیری | تعداد صفحه: ۱۰۰۶ | سال انتشار شمسی: ۱۴۰۰ | سال انتشار میلادی: ۲۰۰۵ | نوع جلد: زرکوب | سری چاپ: ۱

مجله اینترنتی مددکاری اجتماعی ایران
دکمه بازگشت به بالا