اخبار جهانی مددکاری اجتماعیکارگروه روابط بین الملل

کنگره بین المللی مددکاری اجتماعی در سیبری

اولین کنگره مددکاری اجتماعی با مشارکت بین المللی در غرب سیبری، شهر کمبریوا برگزار خواهد شد. عنوان این کنگره “مددکاران اجتماعی به عنوان عناصر کلیدی و تأثیرگذار رفاه اجتماعی برای مردم آسیب پذیر هستند“. در سیبری 10 منطقه وجود دارد و همه قرار است نمایندگان خود را به این کنگره در شهر کمبریوا بفرستند.

ویژگی بسیار مهم این کنگره این است که کشورهای بعد از شوروی در شهر کمبریوا گرد هم آیند. این دفعه پنجم خواهد بود از زمان سازمان های مددکاری اجتماعی اتحاد جماهیر شوروی سابق – اعضایی که عضو فدراسیون بین المللی مددکاری اجتماعی هستند یا نیستند- برای گفت و گو پیرامون امکان همکاری گرد هم خواهند آمد. مولداوی (کشوری در اروپای شرقی)، جورجیا (یکی از ایالت های جنوبی امریکا) و آذربایجان میزبان این کنگره هستند. این بار روسیه میزبان و برنامه ریز این کنگره و گردهمایی است.

با افتخار فراوان از افراد علاقمند- از اروپا و آسیا و اقیانوسیه- به شرکت در این گردهمایی دعوت به عمل می آوریم. ما درخواست از فرانسه، بریتانیای کبیر و اسپانیا اخیرا داشته ایم و خوش آمد می گوییم به افرادی که شرکت می کنند و تجربیات ارزشمندشان را با ما تقسیم می کنند.

این کنگره در تاریخ 23 و 24 اپریل سال 2019 برگزار خواهد شد. (مصادف با سه شنبه و چهارشنبه 3 و 4 اردیبهشت سال 1398)

عناوین مورد بحث در کنگره:

  • کیفیت و دسترسی به خدمات اجتماعی
  • مراقبت طولانی مدت از سالمندان و معلولین با مشکل زوال عقل
  • ریشه کن کردن فقر و نقش خدمات اجتماعی
  • خدمات اجتماعی برای کودکان و خانواده های مناطق دور افتاده سیبری

شرکت در این دوره برای همه رایگان است.

انتقال مهمانان به کنگره رایگان است.

لطفاً مهمان نوازی روسیه را تجربه کنید و درمورد سیستم خدمات اجتماعی روسیه مطلع شوید، مناطق عجیب و غریب سیبری را ببینید و دوستان جدید پیدا کنید.  در صورت تمایل با ایمیل با ما در تماس باشید rusunisw@mail.com

منبع: فدراسیون جهانی مددکاران اجتماعی
ترجمه: هما صدری؛ کارشناس امور بین الملل وبسایت مجله اینترنتی

تیم مدیریت داخلی وبسایت

با مجله اینترنتی مددکاری اجتماعی، جدیدترین مقالات و پژوهش های مددکاری اجتماعی، تاب آوری و کوچینگ را بطور رایگان دریافت نمایید. www.socialwork2015.ir

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا