اخبار استانی مددکاری اجتماعیاستان گیلان

گزارش جلسه مددکاران اجتماعی استان گیلان با مدیرکل امور اجتماعی استانداری

در مورخ ۱۵ آبانماه جلسه ای با حضور هیأتی از نمایندگان مددکاری اجتماعی استان گیلان در محل استانداری، با هدف آشنایی بیشتر و نیز هم اندیشی با مدیرکل امور اجتماعی استانداری گیلان برگزار شد.
به گزارش مجله اینترنتی مددکاری اجتماعی ایران؛ در این جلسه که با حضور خانم کبری راد (نماینده انجمن مددکاران اجتماعی استان گیلان)، خانم مهری طاهری (کارشناس مسئول دفتر خانواده و زنان بهزیستی استان گیلان)، خانم زینب احمدی لاکانی (از پیشکسوتان مددکاری اجتماعی استان گیلان) و جواد طلسچی یکتا (از فعالان حوزه مددکاری اجتماعی) به میزبانی خانم ابروفراخ (مدیر کل امور اجتماعی استانداری گیلان) برگزار گردید و در ارتباط با موضوعات مختلف اجتماعی بحث و تبادل نظر صورت گرفت.
در ابتدای جلسه خانم راد به تشریح مختصری از عملکرد انجمن مددکاران اجتماعی کشور و استان، فعالیتهای سالهای اخیر کانون کلینیکهای مددکاری اجتماعی استان و نیز پتانسیل های موجود در حوزه مددکاری اجتماعی استان پرداختند، در ادامه خانم طاهری اطلاعاتی آماری از شهرستانهای دارای کلینیک مددکاری اجتماعی و نیز فاقد کلینیک ارائه دادند، خانم احمدی لاکانی نیز به شرح کلیاتی از عملکردشان پرداختند و در پایان آقای طلسچی به شرح کلی فعالیتهای چند ساله اخیر در حوزه فضای مجازی و رسانه ای مددکاری اجتماعی پرداختند.
شایان ذکر است در بخش پایانی این جلسه خانم ابروفراخ (مدیرکل امور اجتماعی استانداری گیلان) به ظرفیت های همکاری مجموعه اجتماعی استانداری گیلان در زمینه اجرایی شدن طرح های اجتماع محور نوین و مورد نیاز در استان اشاره داشتند و اعلام نمودند از عملیاتی شدن طرح های نوین، نیازسنجی شده و موثر اجتماعی حمایت همه جانبه خواهند داشت.

تیم مدیریت داخلی وبسایت

با مجله اینترنتی مددکاری اجتماعی، جدیدترین مقالات و پژوهش های مددکاری اجتماعی، تاب آوری و کوچینگ را بطور رایگان دریافت نمایید. www.socialwork2015.ir

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا