کنگره ملی چالش های حقوقی و قضایی بیماران روانی

برگزاری نخستین کنگره ملی چالش‌های حقوقی و قضایی بیماران روان‌پزشکی | دعوت از تمامی دغدغه‌مندان برای همراهی و حضور فعال در این رویداد مهم ملی

نشست خبری نخستین کنگره ملی چالش‌های حقوقی و قضایی بیماران روان‌پزشکی، روز یکشنبه، دوم تیرماه با حضور اصحاب رسانه در دانشگاه علوم بهزیستی و توان‌بخشی، برگزار شد.
به گزارش مجله اینترنتی مددکاری اجتماعی ایران؛  حسین ملکی، مسئول کمیته خبری کنگره، در توضیح بخش‌های مختلف این رویداد گفت: نخستین کنگره ملی چالش‌های حقوقی و قضایی بیماران روان‌پزشکی، از 5 تا 7 تیر، با حضور مقامات ارشد کشوری در دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی برگزار می‌شود و شامل بخش‌های زیر است:
6 سمپوزیم تخصصی
3 کارگاه تخصصی با حضور روانشناسان، قضات و مددکاران
ارائه 23 مقاله
ارائه و رونمایی 16 پوستر
ملکی در پایان، ضمن اشاره به امتیاز بازآموزی این کنگره، از تمام دغدغه‌مندان برای همراهی و حضور فعال در این رویداد مهم ملی، دعوت کرد.

لازم به یادی آوریست نخستین کنگره ملی چالش‌های حقوقی و قضائی بیماران روانپزشکی، از پنجم تیر ۹۸ به مدت سه روز در سالن اجتماعات شهید احمدی روشن دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی برگزار خواهد شد.

تیم مدیریت داخلی وبسایت

با مجله اینترنتی مددکاری اجتماعی، جدیدترین مقالات و پژوهش های مددکاری اجتماعی، تاب آوری و کوچینگ را بطور رایگان دریافت نمایید. www.socialwork2015.ir

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا