اخبار جهانی مددکاری اجتماعی

آنا لیما رئیس فدراسیون بین المللی اروپا به عنوان دبیر خدمات اجتماعی اسپانیا انتخاب شد

آنا لیما رئیس فدراسیون بین المللی اروپا به عنوان دبیر خدمات اجتماعی اسپانیا انتخاب شد. فدراسیون بین المللی مددکاری اجتماعی با انتشار خبری، انتخاب لیما به عنوان دبیر خدمات اجتماعی اسپانیا را از طریق انتخاب اعضای فدراسیون و رئیس شورای مددکاری اجتماعی اعلام کرد.
به گزارش مجله اینترنتی مددکاری اجتماعی ایران این یک خبری بسیار مهم برای مددکاران اجتماعی سراسر دنیاست و حکایت از تأثیر و ارتباط حرفه با تصمیمات و انتخاب های مهم دارد. فرایند تشکیل خدمات اجتماعی ارتباط به سیاست کلی دارد. این قرار ملاقات یک نویدی است برای نشان دادن به تمام مددکاران اجتماعی که از طریق فعالیت های هر روزشان آن ها می توانند ارتباط برقرار کنند با ساختارهای اساسی جامعه برای ایجاد دموکراسی، عدالت و جهانی انسانی. به نمایندگی از تمامی اعضای فدراسیون بین المللی مددکاری اجتماعی ما انتخاب آنا لیما را تبریک عرض می کنیم و برای موفقیت خواستاریم.
آنا لیما فعالیتش را با ریاست فدراسیون بین المللی اروپا در سال 2016 آغاز کرد. قبل از این، او یک عضو فعال در فدراسیون بود و در سال 2014 او جایزه دبیر کل برجسته مددکاری اجتماعی را به عنوان رهبر جنبش ضد ریاضت شورش های اسپانیا دریافت کرده بود. علاوه بر آن، آنا لیما تجربه گستره ای در حیطه خدمات اجتماعی دارد با فعالیت بیش از یک دهه مدیریت شورای مددکاران اجتماعی اسپانیا و بیش از 20 سال تجربه در در این حیطه را دارد.

ترجمه: هما صدری

تیم مدیریت داخلی وبسایت

با مجله اینترنتی مددکاری اجتماعی، جدیدترین مقالات و پژوهش های مددکاری اجتماعی، تاب آوری و کوچینگ را بطور رایگان دریافت نمایید. www.socialwork2015.ir

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا