پایگاه اطلاع رسانی مددکاران اجتماعی ایران

همایش “مددکاری اجتماعی و مسئولیت اجتماعی”

رئیس انجمن مددکاری اجتماعی ایران ضمن اعلام خبر برگزاری همایش “مددکاری اجتماعی، مسئولیت اجتماعی” در روز شانزدهم اردیبهشت ماه به مناسبت ولادت امیرالمومنین (ع) و روز مددکاری اجتماعی ایران گفت: یکی از مسئولیت‌های مهم سازمان‌ها و شرکت‌ها توجه به ایفای مسئولیت اجتماعی در قبال مردم و جامعه است.

سید حسن موسوی چلک در گفت وگو با خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، افزود: بدون شک اهتمام به ایفای این مسئولیت زمینه را برای کاهش مشکلات فرهنگی و اجتماعی و افزایش سرمایه مشارکت اجتماعی، حمایت، امنیت، نشاط، همبستگی، اخلاق، تعهد و پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی و جرایم فراهم می‌کند.

وی با بیان اینکه به همین منظور با همکاری دستگاه‌ها، نهادها و دانشگاه‌های مرتبط همایش”مددکاری اجتماعی، مسئولیت اجتماعی” در روز چهارشنبه، ۱۶ اردیبهشت ماه از ساعت ۸:۰۰ تا ۱۸:۰۰ در محل دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران-مرکز برگزار می‌شود.

به گفته رئیس انجمن  مددکاری اجتماعی ایران، مسئولیت اجتماعی و اعتیاد، مسئولیت اجتماعی و حمایت اجتماعی، مسئولیت اجتماعی و آسیب‌های اجتماعی، مسئولیت اجتماعی در قبال جامعه ایثارگری، مسئولیت اجتماعی در قبال اقشار کم درآمد و محروم، مسئولیت اجتماعی در قبال سکونتگاههای غیررسمی، مسئولیت اجتماعی و توسعه خدمات اجتماعی در مدیریت شهری از جمله محورهای درنظرگرفته شده برای برگزاری این همایش هستند.

مجله اینترنتی مددکاری اجتماعی ایران

تیم مدیریت داخلی وبسایت

با مجله اینترنتی مددکاری اجتماعی، جدیدترین مقالات و پژوهش های مددکاری اجتماعی، تاب آوری و کوچینگ را بطور رایگان دریافت نمایید. www.socialwork2015.ir
دکمه بازگشت به بالا