مجله اینترنتی مددکاری اجتماعی ایران

معرفی وبسایت مجله اینترنتی مددکاری اجتماعی ایران، ضرورتها و دستاوردها

وبسایت مجله اینترنتی مددکاری اجتماعی ایران در ابتدای امر تحت عنوان سایت مددکاری اجتماعی و با دامنه socialwork2012.ir از سال 1390 فعالیت خود را آغاز نمود. در بهار سال 95 بدلایلی صنفی عنوان سایت از 2012 به مجله اینترنتی تغییر یافت و هم اکنون تحت عنوان مجله اینترنتی مددکاری اجتماعی ایران و با فعالیت در حوزه های مختلف تخصصی، با برخورداری از تیم تخصصی توانمند در حوزه های مختلف مددکاری اجتماعی و با پشتیبانی امنیتی از سوی وبسایت رسمی مددکاران اجتماعی ایرانیان، دور جدیدی از فعالیتهای این پایگاه خوش سابقه حوزه مددکاری اجتماعی ایران رقم خورده است.

شایان ذکر است اخبار و اطلاعات این وبسایت همزمان با خبرگزاریهای معتبر (بوسیله رباتهای طراحی شده اختصاصی این پایگاه) و بدون کمترین وقفه زمانی بازنشر می گردند و به موازات رصدگریِ اخبار اجتماعی و تخصصی، یادداشتها و مقالات تخصصی توسط مددکاران اجتماعی شاخص از سراسر کشور تأمین و تولید محتوا صورت می پذیرد.

قابل به ذکر است روابط عمومی سایت مجله اینترنتی مددکاری اجتماعی در سال 1397 بعنوان یکی از روابط عمومی های برتر ایران در جشنواره آرمان برتر مورد تقدیر قرار گرفت و موفق به دریافت تندیس این جشنواره شد.

وبسایت مجله اینترنتی مددکاری اجتماعی ایران شاخه خبریِ مجموعه تخصصی مددکاری اجتماعی ایرانیان می باشد.

دکمه بازگشت به بالا