آغاز کارزار رسانه ای مددکاران اجتماعی ایرانیان

وبسایت رسمی مددکاران اجتماعی ایرانیان بر حسب رسالت و اهداف متعالی ترسیم شده در نقشه راه خود، تثبیت جایگاه حرفه ای مددکاران اجتماعی ایران را در جای جای کشور یکی از وظایف اصلی خود می داند و بی شک این مهم تا زمان محقق شدن شرایط مطلوب و ایده آل ادامه دار خواهد بود. این شرایط مطلوب و ایده آل مذکور وضعیت خاصی نیست بغیر از محقق شدن مبحث تخصصی مددکاری اجتماعی در سازمانهای دولتی و غیر دولتی ایران بوسیله مددکاران اجتماعی متخصص.

در خصوص کارزار رسانه ای مددکاران اجتماعی ایرانیان لازم به ذکر است که فارغ از توجه صرف به اسامی و عناوین و القاب و …، صرفا هدف خطیر رساندن صدای مددکاران اجتماعی ایران در ابعاد مختلف، به مسئولان سازمانهای متولی امر در دستور کار ما بوده است و می باشد.

شایان ذکر است بر حسب وظیفه و با هدف پیشگیری از پررنگ شدن و یا غالب شدن تفکر یا تفکرات بخصوصی، طی فراخوان های متعدد بعمل آمده از کلیه مددکاران اجتماعی ایران جهت حضور در این برنامه رسانه ای دعوت به همکاری نمودیم.

عده ای ما را همراهی نمودند و عده قابل توجهی هم بدلایل متعددی از جمله نگرانی های کاملا غیر ضروری مرتبط با از دست دادن جایگاه شغلی فعلی و … تن به همکاری با ما ندادند…

علی ایحال ضمن تشکر ویژه از همه دلسوزان واقعی این حرفه مظلوم، کلیه کسانی که (با اعتماد قلبی به اهداف و عملکرد چندین و چندین ساله ما) با ارسال یادداشتها و مقالاتشان و خصوصا با در اختیار قرار دادن تریبون های ارزشمندشان در فضای مجازی و …، ما را در این مسیر همراهی نمودند، شروع این فعالیت رسانه ای را با احترام و لحاظ نمودن موازین و اصول نظام جمهوری اسلامی ایران اعلام می داریم.

جواد طلسچی یکتا
مدیریت وبسایت رسمی مددکاران اجتماعی ایرانیان

تیم مدیریت داخلی وبسایت

با مجله اینترنتی مددکاری اجتماعی، جدیدترین مقالات و پژوهش های مددکاری اجتماعی، تاب آوری و کوچینگ را بطور رایگان دریافت نمایید. www.socialwork2015.ir

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا