اخبار مددکاری اجتماعی ایرانمددکاری اجتماعی 2012مددکاری اجتماعی Social Work

کارزار رسانه ای به مناسبت روز جهانی مددکاری اجتماعی

با توجه به نزدیک شدن ماه مارس – ماه جهانی مددکاری اجتماعی – و ۲۶ اسفند روز جهانی مددکاری اجتماعی ،وبسایت رسمی مددکاران اجتماعی ایرانیان در طرحی جدید با هدف گرامیداشت ایام جهانی مددکاری اجتماعی و با مشارکت جمیع وب سایتها و پایگاههای خبری مددکاری اجتماعی کشور برای اولین بار در صدد اجرای کارزار رسانه ای جدید در فضای مجازی و در راستای اهداف مندرج در پوستر روز جهانی مددکاری اجتماعی می باشد. لذا کلیه نویسندگان و فعالان حوزه مددکاری اجتماعی ایران می توانند با ارسال مقالات و یادداشتهایی با محتوای موضوعی مرتبط با اهداف این کارزار رسانه ای به ما بپیوندند. بدیهی است مقالات و یادداشتهای دریافتی پس از مطالعه و بررسی های مقتضی توسط تیم تخصصی وبسایت رسمی مددکاران اجتماعی ایرانیان، به نام نویسندگان در کلیه وبسایتها و پایگاه های خبری مشارکت کننده منتشر خواهد شد.

پوستر کارزار رسانه ای مددکاری اجتماعی ایرانموضوعات مقالات و یادداشتها:
۱- مددکاران اجتماعی در پی شأن و مقام انسانها
۲- جوامع با حرمت – آینده پایدار
۳- احترام به عقاید و ارزشمند شمردن تفاوتها
۴- حمایت از حقوق بشر برای همگان
۵-هرگونه مطالب ، یادداشتها و طرح ایده ها برای روز جهانی مددکاری اجتماعی

مهلت ارسال مقالات و یادداشتها:
ارسال مقالات از دهم بهمن ماه سال جاری شروع و پس از بررسی و تایید از ۱۸ بهمن ماه به تدریج در پایگاهها و سایتهای مددکاری اجتماعی منتشر و زمان پایان این کارزار رسانه ای ۲۶ اسفند ماه روز جهانی مددکاری اجتماعی خواهد بود.

چگونگی ارسال مقالات و یادداشتها:
مقالات و یادداشتهای ارسالی فاقد فرمت خاصی بوده و حداکثر در ۲ صفحه A4 به انضمام تصویر نویسنده(ارسال تصویر اجباری نیست) به نشانی پست الکترونیک mearaj_manager@yahoo.com یا mearaj1357@gmail.com ارسال گردد.

هرگونه اطلاعات تکمیلی به مرور به اطلاع کاربران عزیز خواهد رسید.

*** جهت مشاهده پوستر در سایز اصلی بر روی تصویر مقابل کلیک کنید.

جواد طلسچی یکتا

دبیر کمیته اجرایی و مدیر وبسایت رسمی مددکاران اجتماعی ایرانیان

تیم مدیریت داخلی وبسایت

با مجله اینترنتی مددکاری اجتماعی، جدیدترین مقالات و پژوهش های مددکاری اجتماعی، تاب آوری و کوچینگ را بطور رایگان دریافت نمایید. www.socialwork2015.ir

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا