استان اصفهانباشگاه تاب آوریتاب آوریتاب آوری کودکانتاب آوری کودکان و نوجوانان

پروپوزال پیشنهادی طرح ارتقاء تاب آوری کودکان و نوجوانان | باشگاه تاب آوری

باشگاه تاب آوری؛ انعکاس دهنده فعالیتها و اقدامات تخصصی کارگروه تاب آوری در رسانه مددکاری اجتماعی ایرانیان

پروپوزال پیشنهادی طرح ارتقاء تاب آوری کودکان و نوجوانان مادرانی که در سال ٩٧ در طرح تاب آوری جوامع محلی استان اصفهان شركت نموده اند مطرح شد و در روند تصویب قرار گرفت.

باشگاه تاب آوری: در مورخ هشتم دی ماه نشستی تحقيقاتی توسط مديريت دفتر امور بانوان استانداری اصفهان (خانم دكتر عثنی اشران) همراه با تيم تخصصی دفتر و نیز آقای اميری (سرپرست فرمانداری اصفهان)، آقای قاسمی (سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان) و ساير مديران ارشد استان اصفهان برگزار گرديد.

در این نشست پروپوزال ارتقاء تاب آوری نوجوانان و كودكانی كه مادران آنها در سال ٩٧ در طرح تاب آوری جوامع محلی استان اصفهان شركت نموده اند و نیز کودکان و نوجوانان بی سرپرست و بی خانمان مطرح گردید،

قابل به ذکر است بر اساس مصوبات این نشست، ادامه اجرای این طرح با هدف ارتقاء تاب آوری کودکان و نوجوانانِ مادرانی که در دوره آموزشی ِ مربوطه حضور بهم رسانده اند، توسط توسط واحد مشاوره و روانشناسی موسسه خیریه ياران مهربان سبز مورد تأیید و تصویب مسئولین و مدیران حاضر در این نشست قرار گرفت.

جهت دریافت تصاویر این مراسم به صفحه اختصاصی مجله اینترنتی مددکاری اجتماعی در اینستاگرام مراجعه نمایید.

تیم مدیریت داخلی وبسایت

با مجله اینترنتی مددکاری اجتماعی، جدیدترین مقالات و پژوهش های مددکاری اجتماعی، تاب آوری و کوچینگ را بطور رایگان دریافت نمایید. www.socialwork2015.ir

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا