گزارش همایش افتتاحیه طرح مدرسه تاب آور در استان اصفهان | باشگاه تاب آوری

نشست افتتاحیه طرح (مدرسه تاب آور) با همت مدیریت آموزش و پرورش ناحیه دو اصفهان در محل تالار اجتماعات اتاق بازرگانی این شهرستان و با حضور مسئولین استانی و اولیای دانش آموزان مدارس مجری برگزار شد.
در این مراسم ضمن ارائه گزارش از روند اجرایی طرح مسئولین از دوایر و معاونت های مختلف آموزش و پرورش استان به ایراد سخنرانی پرداختند. در خاتمه نیز با حضور ناظم زاده ریاست اداره آموزش و پرورش ناحیه دو اصفهان با اهداء تندیس یادبود ویژه این طرح از زحمات مدیران مدارس مجری تقدیر بعمل آمد.
محمدرضا مقدسی مدیر و موسس خانه تاب آوری و مدرس انجمن ازدواج و خانواده کشور با اعلام این خبر به مجله اینترنتی مددکاران اجتماعی ایران گفت: این طرح آموزشی تا پایان سال تحصیلی ادامه دارد و هدف آن آشنایی هرچه بیشتر کارکنان حوزه اداری، اجرایی و ستادی مدارس، معلمان و مربیان گرامی، خانواده ها و دانش آموزان مدارس (ملک ۱، فرهنگیان دخترانه، سجاد و شهید مطهری) با مفهوم تاب آوری میباشد. محمدرضا مقدسی آموختنی بودن تاب آوری، اهمیت مشارکت و نقش آن در صیانت از سلامت اخلاقی و اجتماعی دانش آموزان و جایگاه آن در پیشگیری و مراقبت از آسیبهای اجتماعی در این جلسه مورد تأکید قرار داد.

مجله اینترنتی مددکاری اجتماعی ایران
دکمه بازگشت به بالا