اخبار مددکاری اجتماعی ایرانکارزار رسانه ای مددکاران اجتماعیمددکاری اجتماعی Social Workمددکاری اجتماعی در ایران

بیانیه وبسایت رسمی مددکاران اجتماعی در حسن ختام کارزار رسانه ای اخیر

لغت نامه دهخدا فیلتر است و نتوانستم معنای دقیق واژه ” سیاه نمایی ” را پیدا کنم. شاید گفتن همین که لغت نامه دهخدا فیلتر است زعم عده ای ” سیاه نمایی ” باشد. چه چیزی چه حرفی و از نظر چه کسی سیاه نمایی محسوب می شود. آیا سیاه نمایی یعنی نمایش اغراق آمیز بدبختی ها و سیاهی های هر چیزی؟

ضمن سلام و عرض ادب و احترام خدمت یکایک اساتید و بزرگواران جامعه مددکاری اجتماعی ایران و خصوصا همکاران و همراهان عزیزی که در مسیر اجرای کارزار رسانه ای اخیر ما را یاری نمودند و از هیچ زحمت و حمایتی فروگزار ننمودند به استحضار می رساند که این حرکت رسانه ای صورت یافته بدون هیچ غرض و برنامه ریزی بخصوصی ( سیاه نمایی ) و صرفا با هدف بیان واضح ترین مسئله امروز جامعه مددکاری اجتماعی ایران صورت پذیرفته است. این حرکت رسانه ای در واقع باز تکرار سخنرانیها ، مصاحبه ها و بیانات ارزشمند بزرگان و مراجع مددکاری اجتماعی ایران بود و بس . البته اینبار نه از زبان و به قلم بالاترین ارکان مددکاری اجتماعی این مرز و بوم، بلکه دقیقا از سوی رزمندگان حوزه مددکاری اجتماعی در خط مقدم خاکریز پرتلاطم اجتماعی ایران.

البته ما در این کارزار رسانه ای به نوعی محکوم به سیاه نمایی هم شدیم ! ولی باید بپذیریم که در شرایط فعلی ایران ما، هرکسی یا گروهی و یا … به هر دلیل و ضرورتی که شروع به بیان حقیقت کند، در هر مقام و جایگاهی که باشد و با هر شیوه ای که باشد محکوم به سیاه نمایی خواهد شد. عبارت ” سیاه نمایی ” از آن چیزهایی است که گوش فیلمسازان ایرانی به ویژه مستندسازان خیلی با آن آشناست و بنا به دلایل متفاوت و در شرایط مختلف محکوم هستند به اینکه سیاه نمایی کرده اند. اما دقیقا همین بیان حقیقت است که مشکل ساز می شود. زیرا اصولا ما علاقه خاصی به انکار کردن و پنهان کردن هر مشکلی داریم .

در پایان ضمن ادای احترام مجدد نسبت به یکایک اساتید ، فعالان ، بزرگان و مراجع حوزه مددکاری اجتماعی ایران، این فعالیت رسانه ای وبسایت رسمی مددکاران اجتماعی ایرانیان را در اشکال و قالبهای استاندارد و متفاوت با موضوعیتهای متنوع اجتماعی ادامه دار اعلام می نماییم و امروز با انگیزه تر از هر زمان دیگری ، با توکل به خداوند شاهد و قائم ، به فعالیت صادقانه رسانه ای خود ادامه خواهیم داد و بدینوسیله و در این مسیر از کلیه مددکاران اجتماعی کشور جهت همکاری و همراهی در برنامه های آتی دعوت بعمل می آوریم.

جواد طلسچی یکتا
مدیریت وبسایت مددکاران اجتماعی ایرانیان

تیم مدیریت داخلی وبسایت

با مجله اینترنتی مددکاری اجتماعی، جدیدترین مقالات و پژوهش های مددکاری اجتماعی، تاب آوری و کوچینگ را بطور رایگان دریافت نمایید. www.socialwork2015.ir

نوشته های مشابه

‫2 دیدگاه ها

  1. باسلام وخسته نباشید بر بزرگ مروج حرفه مددکاری جناب آقای طلسچی یکتا ارادت خاضعانه ما را پذیرا باش دوست بزرگوار وقدیمی

    1. درود بر شما دوست عزیز و استاد بزرگوارم؛ جناب آقای رضا استاجی عزیز. از لطف و حسن توجه شما بینهایت سپاسگزارم.

دکمه بازگشت به بالا