پایگاه اطلاع رسانی مددکاران اجتماعی ایران

پویش یک روزه مهربانی اجتماعی توسط کانون مراکز مددکاری اجتماعی استان گیلان برگزار شد + گزارش تصویری

صبح روز هفدهم فروردین ماه پویش یک روزه مهربانی اجتماعی به همت کانون کلینیک های مددکاری اجتماعی استان گیلان، با حضور مدیرکل بهزیستی استان گیلان (دکتر حسین نحوی نژاد)، معاونت امور اجتماعی (ساسان جهانبخش)، معاونت مشارکتها (ام االبنین انساندوست)، کارشناس مسئول و کارشناسان دفتر توانمندسازی خانواده و زنان بهزیستی استان گیلان با همراهی جمعی از مدیران کلینیک های مددکاری استان و اعضای هیأت مدیره کانون مراکز مددکاری اجتماعی گیلان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار مجله اینترنتی مددکاری اجتماعی ایران از استان گیلان؛ این پویش یک روزه با محوریت آموزش و رعایت پروتکل  بهداشتی به جمعیت هدف  درخصوص نحوه صحیح شستشوی دستها و توزیع اقلام به  منظور  پیشگیری از کرونا اعم از ماسک، دستکش، صابون و محلول ضدعفونی به تعداد ۱۰۰۰ بسته به همت جمعی از اعضای کانون در محل دفتر کانون مراکز مددکاری استان گیلان با حضور  کلینیکهای مددکاری استان تهیه و به آحاد مختلف جامعه اعم از جامعه هدف اداره کل بهزیستی استان گیلان، کادر و پرسنل زحمتکش بهزیستی شهرستان رشت و نیز کارشناسان اورژانس اجتماعی و همچنین خانواده های تحت پوشش در تردد در مسیر اداره کل بهزیستی گیلان اهدا گردید.

جواد طلسچی یکتا مدیر کانون کلینیکهای مددکاری اجتماعی استان گیلان در توضیح اهداف اجرای این پویش عنوان نمود: با توجه به موقعیت اجتماعی و اقتصادی خاص جامعه هدف سازمان بهزیستی خصوصا در شرایط فعلی جاری در بحران کرونا، این تشکل صنفی بر حسب مسئولیت اجتماعی و رسالت ذاتی مددکاری اجتماعی وظیفه خود می داند که با برپایی چنین پویش هایی ضمن تعقیب هدف ترویج نیکوکاری اجتماعی، در مسیر توزیع مستقیم اقلام پیشگیری لازم در بین جامعه هدف سازمان که عمدتا از خانواده های کم برخوردار جامعه می باشند اقدامات عملیاتی داشته باشد. وی اظهار داشت در مراحل بعدی اجرای این پویش در سطح مناطق کم برخوردار و آسیب خیز شهرستانهای مختلف استان ادامه دار خواهد بود.

در ادامه دکتر نحوی نژاد مدیرکل بهزیستی استان گیلان ضمن قدردانی از این اقدام شایسته کانون کلینیکهای مددکاری استان، به ضرورت‌ و اهمیت استمرار یافتن این روند خدمت رسانی در ابعاد مختلف به جامعه هدف سازمان بهزیستی تأکید نمودند.

منبع: پایگاه اطلاع رسانی سازمان بهزیستی کشور

مجله اینترنتی مددکاری اجتماعی ایران

تیم مدیریت داخلی وبسایت

با مجله اینترنتی مددکاری اجتماعی، جدیدترین مقالات و پژوهش های مددکاری اجتماعی، تاب آوری و کوچینگ را بطور رایگان دریافت نمایید. www.socialwork2015.ir
دکمه بازگشت به بالا