اخبار جهانی مددکاری اجتماعیروز جهانی مددکاری اجتماعی

روز جهانی مددکاری اجتماعی

روز جهانی مددکاری اجتماعی

ترجمه: دکتر هما صدری؛ مددکار اجتماعی و جامعه شناس

در حال حاضر انتشارات سیج برای جشن گرفتن روز جهانی مددکاری اجتماعی، یک دسترسی رایگانی را برای همه و تمام موضوعات از گذشته تاکنون مجله بین المللی مددکاری اجتماعی اعطا نموده است.

دکتر روری تروئل بیان نموده: “ما خوشحال هستیم که انتشارات سیج دسترسی این مجله را برای 90 روز رایگان نموده است”. مقالات متعددی هستند که مددکاری اجتماعی را در سراسر دنیا به مناسبت روز ملی مددکاری اجتماعی توصیف می نماید. به طور معمول دسترسی به این مقالات برای مددکاران اجتماعی از طریق کتابخانه های دانشگاه ها امکان پذیر است، اما تعداد کثیری از مددکاران اجتماعی بعد از فارغ التحصیل شدن دسترسی به این امکانات را بعد از اتمام تحصیلات تخصصی خود ندارند و حتی بعضی از دانشگاه ها بودجه مناسب برای عضویت در این مجلات را نداشته اند. با نهایت تشکر فراوان از سایت سیج برای به رسمیت شناختن روز جهانی مددکاری اجتماعی و ایجاد این شرایط جهت دسترسی رایگان برای همه.

برای شروع به دسترسی 90 روزه دسترسی به این مجله، شما نیاز هست که یک پروفایل شخصی در سایت سیج ایجاد نمایید و از طریق لینک زیر دسترسی پیدا کنید:

https://journals.sagepub.com/page/help/free-trials

تیم مدیریت داخلی وبسایت

با مجله اینترنتی مددکاری اجتماعی، جدیدترین مقالات و پژوهش های مددکاری اجتماعی، تاب آوری و کوچینگ را بطور رایگان دریافت نمایید. www.socialwork2015.ir

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا